alexa  Menu
web sitesi
imo görüntülü görüşme uygulaması

  30.09.2015 ,   4 yorum ,   8.277 kez okundu.

Android kullanıcısıysanız muhtemelen whatsapp kullanmışsınızdır. İlk başlarda sadece mesajlaşma özelliği taşıyan whatsapp uygulaması çok beğeniliyor ve şuanda sesli arama özelliğini de kullanıma sunmuş durumda. Tabi bu özelliği çok beğenildiği gibi şikayetlerin artmasına da sebep olmuş durumda. Yakın tarihlerde görüntülü arama özelliğini duyuracağı da sözkonusu aslında.

Benim tavsiye etmek istediğim uygulama ise imo görüntülü görüşmeler uygulaması kısaca imo. Bu uygulama yukarıda bahsettiğim 3 özelliği de barındırıyor aslında. Mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama yapmanız mümkün yani.


Uygulamanın temel özellikleri şöyle:

• 3G, 4G veya Wi-Fi ile sınırsız, ücretsiz mesaj ve arama
• Yüksek kaliteli görüntülü ve sesli aramalar
• grup sohbeti yapmak
• Fotoğraf ve video paylaşımı
• Ücretsiz etiketlerle kendini ifade etme
• Android tabletler için optimize edilmişdir.

Google Play markette 4.2 oylama ve 100 milyondan fazla indirilme sayısına sahip bu uygulamayı seveceğinizi düşünüyorum. Uygulama ile ilgili bazı ekran görüntülerini paylaşıyorum:

Nasıl kullanılır?

Uygulamayı kullanmak için telefon numaranızı girerek onay kodunu beklemeniz gerekiyor. Onay kodu 1 dakika sonra mesaj olarak geliyor. Eğer uygulamayı yüklediğiniz telefondaki numara ise proqram otomatik olarak onaylanıyor yok değilse girdiğiniz numaraya gelen kodu uygulamaya girmeniz gerekiyor. Daha sonra rumuz ve yaşınızı girerek uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Rehberinizdeki numaralar senkronize edilerek imo kullananlar gösteriliyor. Aksi taktirde davetiye gönder düğmesine tıklayarak imo kullanmayan arkadaşlarınızı imo kullanmaya davet edebilirsiniz.

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...

4 yorum yapılmış
 1. feride

  Salam imoda vaxt nece gizledilir?

  20.01.2017, 17:03:41
 2. Vural

  İmoda sesli mesaj paylaşımı var mı.

  13.02.2018, 21:54:44
 3. Elay

  Imoda kontaktimda olmayan biri meni nece tapa biler? Eger nomremi bilmirse

  16.02.2018, 23:04:19

Yorum yapın..