alexa  Menu
PhpKonf 2017
PhpKonf 2017 nasıl geçti?

  03.06.2017 ,   2 yorum ,   227 kez okundu.

Biraz geçikmiş bir yazı oldu farkındayım. Fakat ancak zaman bulabildim yazmak için. Daha önce PhpKonf ile ilgili duyuru yapmıştım. 21 mayıs tarihinde İstanbul düzenlenen Phpkonf 2017`ye katılabileceğimiz söylemiştim. Evet katıldım. 🙂

Bu sene Rasmus Lerdorf (PHP web pɾogɾamlama dilinin mucidi) da katıldı etkinliğe. Açıkcası ben ilk kez katılıyordum ama çok güzel bir etkinlik gerçekleştiğini söyleyebilirim. Etkinlik ve güzel organizasyon için Emir Karşıyakalıya teşekkür ederim tekrar.

Etkinlikle ilgili aşağıda fotolar paylaşacağım fakat şunları söylemekte fayda var diye düşünüyorum. Böyle etkinliklerde herhangi bir konuyu gidip öğreneceğim, herşeyi söyleyecekler orada diye düşünmek doğru bir yaklaşım değil. Neticede kısıtlı bir zaman ve söylenecek çok şey var. Fakat bu tür etkinliklerin bana göre en güzel yanı bilmediğiniz, ya da kullanmadığınız bir takım program, teknik ve s. ile ilgili ipuçları elde etmek. Aklınıza takılanları sormaktır. Bir de tabiki düşünsenize yüzlerce insan var ve hepsi PHP programcı. Çok güzel bir ortam ve yeni arkadaşlıklar edinmek, çevrenizi genişletmek için harika bir fırsat. Ben Azerbaycandan katıldım sırf bu etkinlik için gittim eğer Türkiyedeyseniz ve de İstanbuldaysanız mutlaka katılmanız gerekiyor ileride yapılacak bu tür etkinliklerle.

Etkinliğin içeriği ve konuşmacılar ile ilgili bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Etkinlik fotoları:

PhpKonf 2017

PhpKonf 2017

Radore

Netspark

Enuygun.com

Teknasyon

PhpKonf 2017

Rasmus Lerdorf

Ayrıca Radore, Enuygun ve Teknasyon ekibine şık hediyeleri için teşekkür ederim 🙂

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

2 yorum yapılmış
  1. Turgut Ekin

    Güzel organizasyon olmuş, hediyeler de güzelmiş.

    07.06.2017, 9:28:46
  2. muhammet

    merhaba araştırmalaruınız ve bilgilendirmelerinizi takip ediyorum çok başarılısınız.

    17.06.2017, 3:32:29

Yorum yapın..

Güvenlik kodu *