alexa  Menu
web sitesi
2018 new blog post
Sürekli geçiken blog yazısı

  09.02.2018 ,   2 yorum ,   62 kez okundu.

Her sene bu blog yazısını geçiktiriyorum. Her sene biraz daha geç yazabiliyorum. Yaşlılık mı desek, kendini geliştirme bakımından mı düşünsek bilemedim ama sonuç olarak her sene bu blog yazısı geçikiyor )). Yaşlılık kısmı şaka tabiki.

Her sene başına bir önceki senenin nasıl geçtiğini neler yaptığımı kendim için not düşmek istiyorum aslında ama sürekli birşeyler oluyor ve geçikiyor. Normalde yılbaşında nasılsa tatil ve zamanım olur yazarım desem de öyle olmuyor işte.


2017 güzel bir yıldı açıkcası. Yılın son ayında devlet kurumundaki işimden ayrıldım ve bilişim sektöründe Azerbaycanda hatrı sayılır bir şirkette web geliştirici olarak işe başladım. Blog yazısı geçiktiği için artık 2 ay  oldu diyebilirim ve çok memnunum açıkcası.

İstatistiklere gelecek olursak, blog sayfam geçen seneye göre daha çok izlenim almış durumda. Fakat içerik olarak düşünürsek 2017 için hedeflediğim içerikleri paylaşamadım malesef. Toplam 445 makale, 2599 yorum ve 25 kategori bulunmakta. Yani 2017`de toplam 39 makale paylaşabilmişim. Fakat şunu da belirtmem gerekiyor ki, onlineogren.com üzerinden de bazı dersler eklemeye çalıştım. Bazı derslerimi Online Öğren sitesi üzerinden de takip edebilirsiniz.

istatistikler-2018

2017`de yurtdışına gitme ile ilgili araştırma yapacağım demiştim. Yaptım aslında ve bazı sonuçlara da ulaştım. Fakat her zaman herşey planladığınız gibi olmuyor. Ümit ediyorum ki, bu isteğimi gerçekleştireceğim.

Blog sayfamı açalı 9 sene oldu artık. Bu süre zarfında birçok olumlu mail aldım. İnsanlara birşeyler öğretebildiysem ne mutlu bana. Bu sene de paylaşımlarım devam edecek. Youtube kanalım değiştiği için şuan kanalda çok az eğitim videosu var. Bu sene bu video sayısını arttıracağım. Fakat tabiki desteğinize ihtiyacım var. Çünkü ne kadar fazla kişiye ulaşırsak o kadar sık ders ekleyebiliyorum. İstek çok oldukca daha çok paylaşım yapmak istiyor insan.

Herkese 2018`de bol kazanç, sağlık, sıhhat dilerim.

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

2 yorum yapılmış
 1. Ali

  salam hervaxtiniz xeyir..qardas azerice saytda adsense reklamlar cox az cixir.reklamlar tez tez itir..bilmirsiz buna ne etmek olarki reklamlar daimi cixsin.r10 da meqalenizi gordum ona gore yazdim

  18.02.2018, 21:57:07
  • Anar SAMADOV

   Adsense Azərbaycan dilini dəstəkləmədiyi üçün reklam az çıxır. Reklam çıxan Azəerbaycan dilli saytların isə günlük ziyarətçi sayı yüksək olduğu üçün reklamlar görünür. Çünki günlük ziyarətçi sayı çox olan saytlara adsense bəzi qaydaları gözardı edir.

   19.02.2018, 0:04:50

Yorum yapın..