alexa  Menu
web sitesi
telefon oyunlari
Ücretsiz telefon oyunları

  29.01.2015 ,   2 yorum ,   2.526 kez okundu.

Telefon oyunları gün geçtikçe gelişmekte ve Android dünyasına bir çok yeni oyun katılmakta. Bu oyunlar arasında Araba yarışı oyunları, Aksiyon oyunları ve Macera oyunları bulunmaktadır. Bu oyunları Google Play Store’da rahatça bulabilir ve Android cep telefonlarınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

Telefonoyunlari.net adresinde Android cep telefonlarına ait bir çok oyunu bulabilir ve cep telefonunuza kolayca yükleyebilirsiniz. Yeni Android oyunlarını sürekli takip etmekte zorlanıyor iseniz sorun değil. Google Play Store’dan takip etmektense telefonoyunlari.net sürekli güncel oyunlara ulaşabilirsiniz.


Site bana göre güzel tasarlanmış diyebilirim. Sade tasarımı ve oyunlara kolay ulaşımı ile bir kullanıcı için oldukça iyi bir site olmuş. Sağ menüde bulunan haftalık popüler oyunlara ulaşabilir ve kullanıcıların bu hafta en çok tercih ettiği oyunlara sende eşlik edebilirsin.

Ana sayfada en son eklenen oyunlar ön izleme resmi ile bulunmakta ve bu resimlere tıklayarak , oyunun açıklamasını okuyabilir ve oyunun görsellerine ulaşabilirsiniz. Android oyunlarının yanı sıra en son çıkan ve Android kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen Android uygulamaları da bulunmaktadır.

Bu sayfamızda tanıttığımız siteye bu adresten ulaşabilirsiniz.

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Etiketler: Telefon oyunları
2 yorum yapılmış
  1. Pepper Time

    Ne zamandır telefonuma oyun indirecektim iyi oldu bu benim için

    09.02.2015, 13:11:19
  2. Web Dünyası

    Ücretli oyunlar kadar ücretsiz oyunlarda güzelmiş

    11.02.2015, 20:12:54

Yorum yapın..