alexa  Menu
adobe dreamweaver

21. Ders – Spry Tabbed Panels

  08.05.2010 ,   3 yorum ,   5.400 kez okundu.

Bu dersimizde Dreamweaver`da Spry Tabbed Panels konusunu göstermeye çalışacağım. Bazı sitedelerde görmüşsünüzdür haber manşetleri tarzında sekmeli alanlar vardır. Genelde bloglarda olur yorumlar, etiketler gibi sekmeler olur ve sayfa değişmeden sadece o alanı değiştirirsiniz.

Bu dersimizde buna benzer bir uygulama yapacağız ve uygulamayı CSS kullanarak nasıl daha renkli bir hale getirebiliriz bunlara değineceğiz.

21. Ders – Spry Tabbed Panels from Anar Samadov on Vimeo.

3 yorum yapılmış

  İbrahim-

  teşekkürler.yüreğine sağlık..Spry ile ne yapılır diye merak ederdim…Şimdi biz okul siteleriyle uğraşıyoruz..htm yada html uzantılı olmak zorunda bizde form yada haberleşme işini başka sitelerden alıyoruz buda zaman zaman olumsuz reklam yada site çökmesi falan oluyor..Acaba bu konuda ne önerirsiniz yada iletişimi kendi içinde yapabilir miyiz?çok teşekkürler..

  10.05.2010, 23:29:11

  Hakan

  Bilgiler için teşekkürler. Fakat bir sorum olacaktı. Spry tablet paneli dreamweaver ile ekledik. Fakat başka bir sayfada tekrar kullanmak istediğimizde aynı özellikleri olan panel ekleyebiliyoruz. Değişiklik öncekinide etkiliyor. Aynı sitede birbirinden farklı tablet panel nasıl ekleriz? Teşekkürler.

  15.04.2013, 13:30:00

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: