alexa  Menu
adobe dreamweaver

Adobe dreamweaver ile Profil İşlemleri – 2 (Ek Ders)

  31.07.2011 ,   4 yorum ,   6.200 kez okundu.

Son derse bir ek olarak bu dersi de yayımlamak istedim. Bu derste sadece ufak bir uygumala yapacağız. Kullanıcı girişi yaptıktan sonra tekrar Kullanıcı Girişin’e tıklarsan kullanıcı adı ve şifre istiyor. Normalde istememesi gerekir.İşte bu derste kullanıcı girişi yaptıktan sonra tekrar kullanıcı girişi sayfasına gelindiğinde farklı bir yazı yazdıracağız.

Kolay gelsin 😉

Adobe dreamweaver ile profil işlemleri – 2 (ek ders) from Anar Samadov on Vimeo.

4 yorum yapılmış

  barış

  Derlerinizi yakından takip etmekteyim, üyelik işlemleri dersinde üye açmış olduğu hasabına profil resmi haricinde 1 den fazla fotograf eklemesi? ve üyelik işlemi yaparken üyelik kuralları okuması bu konularda ders desteğinizi bekliyoruz

  01.08.2011, 11:47:27

  Mustafa AY

  Selamlar usta senin eğitimlerini 2 aydır izliyorum şu ana kadar sadece dreamweaver cs4 developer toolboxta sıkıntı yaşadım.

  Benim bir sorum olacak diyelim ki bi yazıya id numarası ile link verdim ve pop-up bir pencerede açıldı düzenleme işlemi yapılacak düzenle deyip butona bastığımda o pop-up u nasıl kapatabilirim.

  Saygılar.

  12.08.2011, 19:15:06

  Burak

  merhaba askerdesiniz ama görürseniz bir sorun olacak burda resim deüiştirmenden sedece yazıyı değiştirp güncllendiğinde sanki yeni resimle değiştirmişiz gibi eski resmi siliyor ve resim bulamıyor yani resim seçmiş gibi oluyor onu nasıl düzeltebiliriz

  16.10.2011, 15:39:52

  Mehmet Altıntaş

  Merhaba sizden öğrendiklerimi test etmek için üyelik formu oluşturdumda ve üyelik giriş sayfasi bende developer toolbox yok o yüzden eğer zaten giriş yapılmışsa gösteri show if recordset empty ile yapicam fakat recordset hazırlarken id yimi neyi işaretliyeceğimi anlayamadım.

  03.07.2013, 0:12:38

%d blogcu bunu beğendi: