alexa  Menu
bileklikler

Altın İpli Kadın Bileklikleri Modataki.com ile Karşınızda!

  29.04.2015 ,   yorum yapılmadı ,   2.943 kez okundu.

Altın insanları her zaman büyülemeyi başarmıştır, her zaman cazibe merkezine oturmuş ve tahtını hiçbir şey ile paylaşmamıştır. Giderek artan altın fiyatları nedeni ile takıların bu madenden yapılmış olanına ulaşabilmek o kadar kolay değil. Mücevher tasarımcıları buna da çözüm bulmuşlar ve altını deri ve çelik ile karıştırarak bu seneki altın ipli kadın bileklikleri çıkmış. Çok farklı motifler kullanılmış bu bilekliklerde bir bakıyorsunuz bir yusufçuk, bir bakıyorsunuz kalp veya çiçek motifleri size bilekliklerden göz kırpıyor. Renk seçenekleri ise akıl almaz boyutlara sahip, kırmızılar, siyahlar, kahve renkleri, sarılar, morlar, yeşiller ve diğerleri, hep bu bilekliklerde kullanılmış.

bileklikler

En kaliteli çelik alınmış, üzeri altınla kaplanmış, deri ile süslenmiş ve bileklik haline gelmiş. Çelik kaliteli olunca asla paslanmaz, eğilmez, ezilmez, oksit nedir bilmez. Fiyatlarına gelince keseleri zora sokmayacak kadar uygun fiyatlarla satılıyorlar, hatta kredi kartınıza taksit seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Altın kadın bileklikleri şıklıkları ile tüm kadınların hayallerini süsleyecek güzellikte. Ayarlanabilir takı zincir boyları ile istediğiniz uzunluk veya kısalıkta kullanabileceğiniz bilekliklere size çok yakışacaktır. Deri şeritler halinde kullanılmış ve bazı bilekliklerde birden fazla ince deri kullanılmış, altın kim ne derse desin deri ile birleşince çok daha şık ve estetik bir görünüme kavuşmuş.

El işçiliğinin ön planda olduğu bileklikler erkeklere de hitap etmeye başladı, özellikle genç beyler bu bilekliklerle kendi tarzlarını yaratmayı başarıyorlar ve çok daha çekici bir hal alıyorlar. Kendine bakan, her zaman fit ve zinde olan erkekler için çok farklı bileklik tasarımları bulmak mümkün. Onların takılarında da oldukça fazla deri var, bazen sadece paslanmaz çelikten takı bazen de altın kaplamalı çelikten üretilen bileklikler internet sayfalarında.

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: