alexa  Menu
karinca

Bilgisayar Kulübü ve Başkanlık :)

  19.05.2010 ,   5 yorum ,   6.390 kez okundu.

Daha önce bir yazımda Ege Üniversitesi Eğitim fakültesi Bilgisayar kulübünde Web tasarım derslerine eğitmen olarak girdiğimi söylemiştim.  Kulüp bilgisayar kulübü ve kendi alanında başarılı öğrenciler tarafından kurslar düzenliyor. Kurslar dönemlik kurslardır ve çok az bir ücret karşılığında verilmektedir. Ayrıca kulüp yöneticileri de gönüllü öğrencilerdir ve yaptıkları işi gönüllü olarak yapmaktadırlar. Aynı zamanda bu kulüp ilk Ulusal BÖTE kurultayını gerçekleştirmiştir.

Ben de kulübün bu seneki yönetim kurulu üyesiydim. Sene boyunca arkadaşlarımla bir birimize hep seneye sen başkan ol diye şakalar yapıyorduk. Bilen biliyor ben hep komik buluyordum ve umursamıyordum bu şakayı.

17-18 mayısta kulübümüzün 10. yıl şenliği vardı ve 18 mayısta yeni dönem için başkanlık seçimi için sandık kurulacak oy kullanılacaktı.

Hiç aklımda böyle birşey olmamasına rağmen son gün nereden kafama esti bilemiyorum ama adaylığımı koydum. Dediğim gibi gönüllülerin yönettiği bir kulüp ve kulüp başkanı diğer öğrenciler tarafından oy kullanılarak seçilir. Evet aday oldum ve çok gariptir ki seçildim 🙂

Benim için güzel bir başarı oldu fakat biraz da şaşırttı beni 🙂 Şaka gibi geldi önce. Hiç böyle bir niyetim yokken aniden bir karar verip sonra kulüp başkanlığına seçilmek gerçekten çok şaşırttı beni. ŞOK oldum gibi 🙂 ama tatlı bir şok 🙂

2010 – 2011 döneminde EGEBK kulüp başkanlığını yürütmek gerçekten güzel bir duygu olacak benim için. Beni destekleyenlere çok teşekkür ediyorum. (Özellikle bazı arkadaşlarım hasta olmalarına rağmen gelip oy kullandılar, bazıları işleri olmasına rağmen geldi sağolsunlar) Ben ve yönetim kurulu üyeleri (Erkan YEŞİL, Esma ÇUKURBAŞI, Taner TAŞKIRAN) çok güzel bir dönem geçireceğimize ve güzel etkinlikler yapacağımıza inanıyorum.

Tabiki güzel bir dönem ve güzel etkinlikler için EGE BÖTE öğrencilerinin de kulübümüze destek olması gerekiyor. Çünkü bu bir öğrenci kulübü bizim kulübümüz. BÖTE öğrencileri destek olmazsa böyle bir kulübe zaten gerek yoktur diye düşünüyorum.

Önümüzdeki sene kulübümüze destek olacaklarına inanıyorum.

Kulübümüze, karıncamıza 🙂 destek olalım…

5 yorum yapılmış

  Anar Samadov

  Bilgisayar Kulübü ve Başkanlık :): Daha önce bir yazımda Ege Üniversitesi Eğitim fakültesi… http://goo.gl/fb/WcBCS

  19.05.2010, 15:16:34

  Anar Samadov

  Bilgisayar Kulübü ve Başkanlık :): Daha önce bir yazımda Ege Üniversitesi Eğitim fakültesi… http://goo.gl/fb/lAzkN

  19.05.2010, 15:16:36

  Erkan YEŞİL

  Hepimiz için hayırlısı olsun, tüm öğrenci arkadaşlarımızın desteklerini bekliyoruz…

  19.05.2010, 21:18:51

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: