alexa  Menu
wordpress theme with bootstrap

Bootstrap menu oluşturma – wordpress tema yapımı ders #7

  15.05.2015 ,   2 yorum ,   6.220 kez okundu.

WordPress temalarınıza bootstrap menüsü entegre etmek için hazırlamış olduğum bu ders umarım işinize yarar. Bunun için hazır bir sınıf kullanacağız. Kullanacağımız bootstrap nav walker sınıfını temanıza nasıl entegre edeceğiniz bu videoyu izleyerek kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu videoda çok kullanılan bir framework olduğu için bootstrap menu kullanmayı tercih ettim. İleride kendi oluşturduğunuz menüyü nasıl entegre edeceğinizi anlatmaya çalışacağım.

2 yorum yapılmış

  Ali

  Merhaba,

  WordPress yönetim panelimden çok fazla menü oluşturdum. Şöyle bir hata aldım; Warning: Unknown: Input variables exceeded 1000. To increase the limit change max_input_vars in php.ini. in Unknown on line 0.

  Proje localimde çalışırken bu hatayı veriyordu. Hosting’e yükledim şimdide bu hatayı vermiyor fakat menüyü kaydet dediğimde son ekledim menülerimi siliyor.
  Böyle bir şeyle daha önce karşılaştınız mı?
  Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

  Teşekkürler,
  İyi Çalışmalar…

  24.03.2016, 11:31:00

  Alper

  Hocam ben üst menüyü functions.php ye kodları ekleyerek oluşturdum sonra header.php den gösterdim buraya kadar herşey normal fakat menülerin her birine tıklayınca kategori sayfalarını görmüyor ana sayfa açılıyor. Oysaki sidebar dan kategorilere tıklayınca gayet güzel çalışıyor. Üst menüden kategorileri görmemesinin sebebi nedir?

  18.06.2017, 14:40:11

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: