alexa  Menu
düğün dernek 2

Düğün dernek 2

  28.08.2015 ,   yorum yapılmadı ,   3.813 kez okundu.

Düğün Dernek 2, 4 Aralık 2015’te izleyicilerle buluşacak olan ilk filmde olduğu gibi Selçuk Aydemir filmidir. Başrollerinde Murat Cemcir ve Ahmet Kural oynamaktadır.İlk filmde evlilik ve düğün konularının işlendiği film bu sefer karşımıza sünnet konusuyla çıkıyor. Filmin çekimleri İstanbul ve Sivas’ta yapılmıştır.Filmde İsmail bir anda torununu sünnet ettirme telaşı içinde kendini buluyor ve eski kadro, bu kez sünnet düğünü için bir araya geliyorlar ve olaylar başlıyor. Eğlenceli ikili Murat Cemcir ve Ahmet Kural bu filmde sünnet merasimi düzenleme işlerini halletmeye çalışırken ortada komik olaylar oluşuyor. İsmail gelenekleri bozmadan sünnet yapmak isterken başına sorunlar çıkaran İsmail bu filme bizi çok eğlendireceğe benziyor. Ayrıca filmde Ahmet Kural’ı ilk filmde olduğu saç şekliye göreceğiz. İlk filmde olduğu gibi bu filmin sonunda yeni bir sorunlar çıkacak ve gelecek filmin konusu şekillenecektir. Filmin içinde gündeme gönderme ve ince espriler bulunmaktadır.

Düğün Dernek 2 izle filminin başrollerinde usta isimlerin olması göze çarpıyor. Mustafa Keser, Nükhet Duru, Emel Sayın gibi birçok ünlü isimde oynamaktadır. Roberto Carlos ilk filmi çok beğendiğini ve 2. Filmde’ de olmaktan gurur duyduğunu belirtmiştir. İlk filmde Türkiye’nin en çok izlenen 2. filmi olma başarısını elinde tutan Düğün Dernek filminin 2.filmi merakla bekleniyordu. Gişe başarısının 2. filmde’ de devam etmesini isteyen Selçuk Aydemir film hakkında merak edilenleri açıkladı;

Film hakkında konuşan Selçuk Aydemir ilk filmin üstüne çıkmak için çok uğraştıklarını, filmlerinin çekimlerinde çok eğlendiklerini ve seyircilerinde eğleneceklerini umduklarını belirtti. Filmin vizyona giriş tarihinin 4 Aralık olduğunu söyledi. Filmde insanları mutlu etmenin en önemli kural olduğunu belirten Aydemir bu filmde de bol bol kahkaha atacağımızın sinyallerini vermiş oldu.
Filmin Sivas’taki çekimlerinin çok eğlenceli olduğunu ve belirten Ahmet Kural, film hakkında böyle dedi: “Sivas’ta 5 gün çekim yaptık. Sonra Kemaliye’ye geçtik. İlk İstanbul’da başlamıştık. Finali de İstanbul’da yapıyoruz. İkinci film olduğu için karakterleri daha iyi oturtturduk. Ne yapabileceklerini biliyoruz. Seyircinin daha çok nelere güldüğünü çözüp, ona göre ağırlık verdik karakterlere. Efsane bir şey çıktı.” Düğün dernek izleyicilere neşeli saatler sunmak için 4 Aralık 2015 Cuma gününde vizyonda olacak.

Filmin oyuncularında hiçbir değişiklik olmamasına sevinen Selçuk Aydemir eski filmdeki gibi aynı duyguyu yaşatacağını söyledi. Düğün dernek full izlemek için sitemize bekleriz.
Düğün dernek bu seferki amacı En çok izlenen Türk filmi olmak ve Recep İvedik adlı komedi filminden daha büyük başarı elde etmek. Düğün Dernek hd izleyerek daha iyi görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Filmin 2. Filminden sonra 3. Ve 4. Filmin çıkıp çıkmayacağının cevabı bu filmde belli oluyor. Düğün Dernek hd ve full olarak sadece burada.İyi seyirler dileriz.

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: