alexa  Menu

Facebook hilesi :)!

  25.01.2010 ,   4 yorum ,   5.147 kez okundu.

Facebook`ta herkes birşeyler paylaşıyor, oyunlar oynuyor ve bazen arkadaşlarını da davet etmeleri gerekiyor. Fakat bazen bu davet etmeler çok uzun sürebiliyor zaman kaybı oluyor haliyle.

Özellikle FarmVille , FishVille vb. oyunları oynayanlar sürekli komşu arıyorlar ve arkadaşlarını davet etmeleri gerekiyor.Her seferinde 24 kişiyi seçemeleri gerekiyor.

Fakat şimdi söyleyeceğim yöntemle zaman kaybına son diyeceğiz 🙂

Önce hayran sayfalarında arakdaşlarına öner, oyunlarda arkadaşlarını davet et gibi linkler var onlardan birine tıklamanız gerekiyor yani listedekileri seçme kısmına geliyoruz sonra seçmeden tarayıcımızın adres çubuğuna aşağıdaki kodu kopyalayıp yapıştırıyoruz ve ardından ENTER tuşunu tıkladığımız anda hepsi seçilmiş oluyor.

 javascript:elms=document.getElementById('friends').getElementsByTagName('li');for(var fid in elms){if(typeof elms[fid] === 'object'){fs.click(elms[fid]);}}

Umarım işinize yaramıştır. Anlamayan olursa yorum kısmından derdini iletebilir. Buarada söylemeyi unuttum IE da hata verebiliyor kabul etmiyor FireFox ile facebook hesabınıza giriş yaparsanız hiçbir sorun olmuyor.

Koly Gelsin İ

4 yorum yapılmış

  vasili

  güzel bi paylaşım olmuş.emegine saglık

  29.01.2010, 12:22:44

  Hüseyin KÜ

  Eline,emeğine sağlık 😉 bwni büyük bir yükten kurtardın :D:D

  29.01.2010, 15:13:00

  anarsamadov

  saolasin.Daha önceden söyleseydin erken paylaşırdım 🙂

  29.01.2010, 15:51:06

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: