alexa  Menu

Fresh Feed Reader

  24.08.2010 ,   yorum yapılmadı ,   5.857 kez okundu.

Bu yazımda sizlere yeni bulduğu ve çok beğendiğim bir yazılımı, ufak bir programı tanıtmak istiyorum. Kullananlar bilir Google Reader RSS Beslemleri için web üzerinde çok başarılı bir hizmet.  Daha önce bir yazımda konuyla ilgili tanıtım yapmıştım. Takip etmek istediğiniz sitenin Besleme linkini girdikten sonra istediğiniz zaman hesabınızı açıp sitede ne yenilikler olmuş anında öğrenebiliyorsunuz. Eklenen makaleleri siteye girmeden okuya biliyorsunuz.

Şuan bahsedeceğim program  ise bir Masaüstü programı ve aynı özellikleri taşıyor. Adı Fresh Feed Reader. Google Reader‘dan tek farkı web üzerinde olmaması.  Çok ufak ve sadece bir program. İstediğiniz sitenin Besleme linkini ekliyorsunuz ve takibe alıyorsunuz. Başlıkları direk program üzerinden okuyabiliyorsunuz ayrıca istediğiniz başlığın tamamını okumak için başlığa tıkladığınızda yine tarayıcınızı değil program kendi penceresini kullanıyor ve sanırım bu da çok güzel bir özellik 🙂 En azından bana göre öyle.

Özellikle çalışan insanlar için çok ideal bir program olduğunu düşünüyorum.  Çok ama çok sade olması bir avantaj zaten. Karışık olsa kullanmak istemeyenler çok olur.

Çok beğendiğim için paylaşmak istedim. Ekran Görüntüsü aşağıdaki gibidir.

Fresh Feed Reader

indirme linki: Fresh Feed Reader

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: