alexa  Menu

Gazete Tasarım Günleri başlıyor.

  10.06.2014 ,   1 yorum ,   4.274 kez okundu.

Uzun zaman oldu blog`a yazı yazmayalı. Değişik bir duygu 😛

Türkiyeden ayrı kalalı hemen hemen hiç seminere katılamıyorum. Seminerler insana çok şey katıyor. Bu yüzden seminerlerden yoksun kalmak kötü birşey malesef. Seminerde anlatılan bildiğiniz bir konu bile olsa inanın yine de birşeyler katıyor insana. En basitinden bilmediğiniz bir teknik öğreniyorsunuz. Önceden bildiğiniz defalarca uygulamasını yaptığınız bir işi daha farklı (belki daha kolay, belki de daha zor ama daha güzel) yollardan çözmeyi öğreniyorsunuz.

tasarim1

Artık 9. su düzenlenecek olan +1 T Gazete Tasarım günlerine başvuruda bulunmuştum. Dün başvurumun kabul edildiği hakkında mail aldım. Bu konuda arti1T ekibine ve tabiki bu organizasyonu düzenleye Zaman Gazetesine teşekkür ederim.

tebrikler

Organizasyonun başlığında da belirtildiği gibi aslında Gazete Tasarımı ile ilgili söyleşilerin, taktiklerin öğretileceği bir etkinlik. Benim gazeteyle ilgili bir çalışmam yok aslında ama 8 günlük programı inceleyecek olursanız katılacak konuşmacıların ne kadar değerli olduğunu ve gazete konusunda çalışmanız olmamasına rağmen neler öğrenebileceğinizi az çok tahmin edersiniz diye düşünüyorum.

Ayrıca etkinlik boyunca çeşitli çalışmaların, atölye çalışmalarının, fotoğrafçılık çalışmalarının olması da bir ayrıcalık tabiki.

Hele hele böyle bir organizasyonun ücretsiz olması ayrı bir güzellik tabiki.

Son olarak böyle bir Etkinliği organize eden herkese teşekkür ediyorum. İstanbulda görüşmek üzere 🙂

1 yorum yapılmış

    #Artı1T tasarım günleri geride kaldı ama.. | Anar Samadov, kişisel blog sayfası...

    […] hafta önce İstanbulda yapılacak #Artı1T gazete tasarım günlerine katılacağımı söylemiştim. Azerbaycandan kalkıp sırf bunun için istanbula gittim. Aslında […]

    29.06.2014, 19:44:15

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: