alexa  Menu
birthday

Kişisel blog sayfam artık 7 yaşında!

  05.01.2017 ,   yorum yapılmadı ,   2.390 kez okundu.

Evet tam olarak 7 sene oldu (hatta 8. seneye ayak bastık) ilk blog yazımı yazalı. İlk blog yazımı 07.11.2009 tarihinde WordPress dünyasına ayak bastım başlığıyla yazmışım 🙂 Tabi o zamanlar domain olarak anarsamadov.com kullanıyordum, daha sonra burada da bahsettiğim üzere domain adını kaptırınca anarsamadov.net olarak devam etmeye başladım. Aslında geri alırdım da yüksek fiyatlar teklif ettiler gerek duymadım :). Fakat içerikler 2009`dan bu yana duruyor hep. Onları kurtarabilmiştim yani.

Her sene sayfanın yıldönümünde bir yazı yazacağım diyorum ama hep unutuyorum. Bu sene birazcık geç de olsa yazayım dedim.

2016 aslında genel olarak pek güzel bir sene olmadı. Tüm dünyada yaşanan maddi sorunlar Azerbaycanda da yaşandı. Dolar fırladı falan. Yeni bir işe girdim. Hiçbir yerde fazla tutunamıyorum malum. Bunların dışında 2016 da Adsense hesabımı daha aktif kullanmaya başladım. Bu konuda bildiklerimi paylaşmaya çalışacağım ayrıca.

2017-de adsense ile daha fazla ilgileneceğim sanırım doların fırladığı dönemde iyi geliyor açıkcası.

Blog sayfamın istatistiklerine gelecek olursak şuanda blog sayfamda 406 makale,  2298 yorum, 7 sayfa, 23 kategori bulunuyor. Göründüğü üzere bu kadar zaman zarfı için çok az makale yazabilmişim. Tabi bunlar hep zamanımın kısıtlı olması sürekli iş yeri değiştirmem falan ile ilgili. Umarım bu sene bol bol makale yazabilir, faydalı içerikler paylaşabilirim fazlasıyla. Bunun için bir çalışmam da oldu aslında 🙂

condenser microphone

Evet yeni ekipmanlarla bu sene bol-bol bootstrap (css) ve php dersleri hazırlamayı düşünüyorum. Başka konular da olabilir ama genel olarak css ve php var aklımda. Bunun dışında işte dediğim gibi adsense konusunda birkaç paylaşımda bulunacağım kesin.

2017-de yurtdışına çıkma olanaklarını araştıracağım ve mümkünse yurtdışına gitmek istiyorum. İngilizcemi geliştirmem lazım. Bununla ilgili deneyimlerimi de duruma göre paylaşabilirim.

Ama tabi paylaşımlar için takip etmenizi, paylaşımlarımı sizlerin de sosyal medyada paylaşmanızı rica ediyorum. Bu konuda destek olursanız ben de yeni dersler eklemek için motive olmuş olurum. 🙂

Son olarak 2017-nin her kes için mutluluk, huzur, sağlık dolu bir yıl olmasını diliyorum.

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: