alexa  Menu

Laguna Coupe Benim Olacak . COM :)

  17.07.2010 ,   yorum yapılmadı ,   3.580 kez okundu.

Yok yanlış anlamayın benim değil onun olacak :). O kim? O Cem Batu :). Peki Cem Batu kim? O Renault Laguna Coupé aşığı bir insan.

Ve yeni aşık olmuş 🙂 En iyisi kafanızda fazla soru oluşmaması için kendi sitesinden bir alıntı yapayım ve en azından benim de ufak da olsa bir kantkım olsun kendilerine 🙂

Önce bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim 🙂

Webisode 1: Car Story from Laguna Coupé Benim Olacak on Vimeo.

www.lagunacoupebenimolacak.com sitesinden alıntı:

Olayımız, Proximity İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Cem Batu’nun -yani benim- Renault için düzenlenen bir organizasyon sırasında Laguna Coupé’yi görmesi ve ona aşık olmasıyla başlar.

Cem, aracı görür görmez ona sahip olması gerektiğini anlar. Ama bu devirde öyle her kafana estiğinde araba almak kolay değildir. Hele bir de aileye yeni bir fert katılacaksa, eşinize konuyu açmak bile sakıncalı olabilir -aman diyeyim-. Cem önce bütçelerinden az da olsa bir parça ayırabilmek üzere eşini ikna etmek için her şeyi dener. Bakar olacak gibi değil, yeni formüller aramaya başlar. Kafaya takmıştır bir kere, o müthiş oyuncağa sahip olmalıdır! İşte tam bu sırada Renault tarafından Laguna Coupé özelinde bir proje geliştirmesi için ajansa brief verilir. Fırsat bu fırsattır, Cem’in aklına hemen cin bir fikir gelir –kızmayın canım, kendimce cin tabii ki, işim bu sonuçta-. Ve ardı ardında gelişen olaylar, ikna turları, destek görüşmeleri derken, Cem kendisi ile birlikte ajansını, arkadaşlarını ve eşini yepyeni bir maceranın içine sürükler. Aslına bakarsanız siz de bu maceranın içindesiniz, henüz farkında olmasanız da… Zira Renault, Cem’in dileğini gerçekleştirebileceğini, ancak bunun için bazı şartları 2 ay içersinde yerine getirmesi gerektiğini söyler. Artık hayali ile Cem’in arasında yalnızca “hedefler” vardır. İşte Cem’in “ya rezil olacağım, ya vezir” mottosu ile çıktığı bu yolda, onun hayaline ortak olup onu destekleyebilir, ya da bütün bu olayı saçma bulup bir şekilde köstek olabilirsiniz.

Hedefler de neymiş derseniz…

– Facebook’ta yer alan Renault Turkey FanPage’inin hayran sayısını 25.000’e çıkarmak.
– 2 ay içersinde, projeye ait internet sitesine en az 40.000 tekil ziyaretçinin gelmesi.
– Lider gazetelerden birinde projeyle röportaj konusu olmak.
– Disko Kralı’na ya da Beyaz Show’a çıkmak.
– ATV, Show, Kanal D veya Star’da, en az bir kez ana haber programına çıkmak.
– 5 internet sitesinin ekonomi veya otomotiv sayfalarında haber konusu olmak.
– 3 sektör dergisinde haber konusu olmak.
– 3 radyo programına konu olmak.

Şimdi ipler sizin elinizde –ben elimden geleni yaptım,yapmaya da devam edeceğim gerçi 🙂 -. İster destek olun, ister köstek. Önceliğimiz eğlenmek. Laguna Coupé Benim Olacak projesinin kapısı herkese açık. Hatta projeye her an sizin de dahil olmanız işten bile değil!

Evet Cem Batu böyle bir projeye kalkışmış ve bazı görevlerini de tamamlamış aslında. 🙂

Görevler

Ben de düşündüm kendi blog sayfamda bir yazı yazayım destek olayım..

Kendisine başarılar dilerim 😉

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: