alexa  Menu
Menü örnekleri, jQuery Slider, Content Slider ve Tooltip

Menü örnekleri, jQuery Slider, Content Slider ve Tooltip

  26.02.2013 ,   4 yorum ,   8.915 kez okundu.

Günümüzde web sayfaların vazgeçilmezi olan bazı öğeler vardır ki, hem sayfaların verimliliğini hem de görselliğini arttırıyor. Tabiki bunları kendimiz de kodlayabiliriz. Fakat hem zamanımızın olmaması hem de bolca hazır örneklerinin bulunması, bazen de istekler doğrultusunda mecburen bu öğelerin hazır versiyonların kullanmaktayız. Herkesin alışmış olduğu kaynaklar vardır belki. Karşıma çıkan ve beğendiğim bir kaynağı not etmeniz için paylaşmak istedim. Sayfada menu, tooltip, color picker, tabbed content ve image slider başlıkları altında birden fazla örnek deneyebilir ve indirerek sayfalarınıza uygulayabilirsiniz. Umarım faydalı olur.

Web UI components for developer – sayfasından adı geçen öğeleri kullanabilirsiniz.

4 yorum yapılmış

  Davut GEMİ

  Merhaba Anar Hocam, Bir sorum olacak neden bir sayfa içerisinde iki jQuery çalışmıyor, ben bir banner hazırladım, birde resim galerisi, bunlar ikisi aynı anda çalışmıyor. birini iptal ettiğim zaman diğerinde sorun olmadan çalışıyor lakin ikisi aynı sayfaya girdiğinde çalışmıyor. banner için ayrı sayfa yapıp includ ettim yine olmadı..

  08.03.2013, 11:58:00

  Davut Gemi

  hocam merhaba , verdiğiniz bilgiler sonucunda sorunu hallettim, lakin karşıma yeni bir sorun çıktı, ben site üzerinde bannerda kullandığım resimleri veri tabanından çekiyorum. Sayafyı chromede açtığımda sorun yok veri tabanında ki tüm resimler banner kısmında gözüküyor ama exp’de açtığımda banner boş bozüküyor yani resimler gelmiyor bu sorunu nasıl gidere bilirim.googlede nivo slider exp, hatası diye arattım lakin anlaşılır bir şey bulamadım. Yardımlarınız İçin Şimdidem Teşekkür Ederim.

  14.03.2013, 13:36:00

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: