alexa  Menu
STAJ imkanı…

STAJ imkanı…

  17.04.2011 ,   1 yorum ,   3.859 kez okundu.

Arkadaşlar benim de stajerlik yaptığım Ege Sahil Dağıtım Ltd. Şti Bilgi İşlem departmanında çalışmak üzere stajer başvurusu almaktadır. İlgilenenler olur diye duyurmak istedim.

Peki kimdir Ege Sahil?

 

1998’den beri ticari yaşamını sürdüren Ege Sahil Dağıtım Ltd. Şti. İzimirin en büyük dağıtım şirketlerinden biridir. Birçok markanın Ege Bölge bayisidir. SahilStore alışveriş sitesi de EgeSahil Dağıtım Ltd. Şti ‘ne aittir.

Peki stajer olursanız ne yapacaksınız?

Efendim stajer olursanız Bilgi İşlem Departmanı’na bağlı olan SahilStore alışveriş sitesi ekibiyle beraber çalışacaktır. Ürün teknisyeni olarak çalışacak gerektiğinde web sayfasında düzenlemeler de yapacaktır. Dolayısıyla web tasarımı, web programlama bilgisine de sahip olması gerekmektedir.

Kısacası

 • Microsoft Office
 • Adobe Dreamweaver (veya herhangi bir web editörü)
 • PHP
 • Adobe Photoshop (veya herhangi bir grafik tasarım programı)

bilen, aktif kullanan arkadaşlar bana veya [email protected] e-posta adresine CV gönderebilirler.

 

Not: 3 aylık stajerlik döneminde herhangi bir ödeme yapılmamaktadır. Fakat 3 aylık stajerlik döneminde kişi başarılı olur ve pozisyon açılırsa işle temin edilecektir.

 

1 yorum yapılmış

  suat şahin

  merhaba

  sayfanı izleyeli bayağı oluyor. ben kendi çapında php ile ilgileniyorum. en son wamp2 yi indirdim ve her şey bozuldu. şimdi kendimce program script öğrenmeye çalışıyorum. bir beklentim yok yardımım olur. bilgimi geliştirmek için bende böyle gelsem olur mu? yaşım 47- emekliyim halen gıda çarşısında matbaa üzerine işyerim mevcut. benim ki amatörce ve php ye merak. saygılarımla selamlar

  21.04.2011, 16:16:35

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: