alexa  Menu
Tokoyun.com’dan iki popüler ve harika kantır oyunu

Tokoyun.com’dan iki popüler ve harika kantır oyunu

  08.10.2015 ,   yorum yapılmadı ,   4.633 kez okundu.

Yıllardır erkeklerin en vazgeçilmez oyunlarından bir tanesi olarak bilinen Kantır, oldukça büyük kitleler tarafından ilgi ile oynanmaya devam ediyor. Bir dönem yalnızca internet kafelerde oynanan Kantır oyunu, şimdilerde isteyen herkesin rahatça oynayabileceği şekilde tekrardan düzenlendi. Bu oyunda önemli olan şey savaşıp hayatta kalmak. Bunun içinse sürekli olarak karşınıza gelen zorluklar ile mücadele etmeniz gerekiyor. Oyun içerisinde vurulduğunuz an ne yazık ki oyun sizin için bitmiş olacak.

Klasik Kantır oyununun tam aksine burada siz sabit bir yerde duruyorsunuz, düşmanlarınız ile yüz yüze geliyorsunuz. Bundan dolayı da Kantır oyununu oynarken kesinlikle ateş etmeyi bırakmamanız gerekiyor. Aksi bir durumda çok kısa bir süre içerisinde düşmanlarınız sizi vuracaktır. Bunun nedeni ise sizin tek bir kişi olarak oyunu oynarken düşmanlarınızın sayısının en az 3 olması. Dolayısıyla siz 1 tanesini etkisiz hale getirmeye çalışırken diğerleri size saldırmaya devam edecektir. Hedefinizi iyice ayarlamalı ve düşmanınızı etkili bir şekilde öldürmelisiniz. Burada önemli olan şey, düşmanlara isabet edecek atışlar yapmanız. Böylece kahramanınız yaralanmadan oyunu tamamlamış olacaktır. Savaş ya da silahlı oyunlarda dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden bir tanesi; sizden istenilen görevleri eksiksiz yerine getirmektir. Bunları gerçekleştirirken genel olarak size belirli bir zaman ya da can verirler. Siz de en iyi sonuçları almak adına öncelikli olarak oyunları incelemeli, sonrasında da bu oyunları oynamaya başlamalısınız. Bir kantır oyunundan diğerine geçelim şimdi. Dikkatli bir şekilde oynamanız gereken oyunlardan bir diğeri de Kantır Assault.

Genel olarak bilindik Kantır oyunu olarak insanlara sunulmuş olan bu oyun içerisinde farklı şeyler yapmanız gerekecek. Burada da diğer oyunlarda olduğu gibi öldürmeniz gereken bazı insanlar bulunuyor. Kantır Assaultiçerisinde öldürmeniz gereken bu insanlar içinse belirli bir zamanınız var. Bu zaman dilimi ve sınırlı sayıdaki kurşununuz ile birlikte en fazla düşmanı öldürmeniz gerekmektedir. Haritadan bakacağınız koordinatlarda bulunan düşmanlarınızı bulmak ilk başlarda kolay olsa da seviyenin ilerlemesi ile birlikte bu da zorlaşacak. Siz de sanki gerçek bir savaşın içindeymişçesine haritayı inceletecek, silahlar arasından hangilerini kullanmanız gerektiğini öğrenmeniz ve bunları oyun içerisinde dikkatli bir şekilde kullanmanız gerekecektir.

http://www.tokoyun.com/kantir-oyunu.html

http://www.tokoyun.com

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: