alexa  Menu
telefon oyunlari

Ücretsiz telefon oyunları

  29.01.2015 ,   2 yorum ,   4.925 kez okundu.

Telefon oyunları gün geçtikçe gelişmekte ve Android dünyasına bir çok yeni oyun katılmakta. Bu oyunlar arasında Araba yarışı oyunları, Aksiyon oyunları ve Macera oyunları bulunmaktadır. Bu oyunları Google Play Store’da rahatça bulabilir ve Android cep telefonlarınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

Telefonoyunlari.net adresinde Android cep telefonlarına ait bir çok oyunu bulabilir ve cep telefonunuza kolayca yükleyebilirsiniz. Yeni Android oyunlarını sürekli takip etmekte zorlanıyor iseniz sorun değil. Google Play Store’dan takip etmektense telefonoyunlari.net sürekli güncel oyunlara ulaşabilirsiniz.

Site bana göre güzel tasarlanmış diyebilirim. Sade tasarımı ve oyunlara kolay ulaşımı ile bir kullanıcı için oldukça iyi bir site olmuş. Sağ menüde bulunan haftalık popüler oyunlara ulaşabilir ve kullanıcıların bu hafta en çok tercih ettiği oyunlara sende eşlik edebilirsin.

Ana sayfada en son eklenen oyunlar ön izleme resmi ile bulunmakta ve bu resimlere tıklayarak , oyunun açıklamasını okuyabilir ve oyunun görsellerine ulaşabilirsiniz. Android oyunlarının yanı sıra en son çıkan ve Android kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen Android uygulamaları da bulunmaktadır.

Bu sayfamızda tanıttığımız siteye bu adresten ulaşabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

  Pepper Time

  Ne zamandır telefonuma oyun indirecektim iyi oldu bu benim için

  09.02.2015, 13:11:19

  Web Dünyası

  Ücretli oyunlar kadar ücretsiz oyunlarda güzelmiş

  11.02.2015, 20:12:54

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: