alexa  Menu
Voiyk ve E-ticaret :)

Voiyk ve E-ticaret :)

  03.02.2011 ,   yorum yapılmadı ,   4.234 kez okundu.

Zaman buldukca yazmaya çalışıyorum ama çok soru geldi son yazıyla ilgili. O yüzden yazmak istedim. E-ticaret dedin mi herkesin ilgisini çekiyor artık 🙂 Abi e-ticarette iyi para var diyorlar hemen. Evet doğru olabilir. Ama bu o kadar da basit birşey değil. Bir sürü masrafı, bir sürü evrak işleri, bir sürü ıvır zıvırı var.

Neyse konumuza dönelim. Bir önceki yazımda Voiyk tarafından düzenlenen 100 Bloger’ın Facebook üzerinde sanal mağaza kazanabileceği bir etkinliğe katılmış ve seçilmiştim.

Fakat nasıl bir altyapı olduğunu bilmiyordum. Mail olarak birkaç örnek gönderdiler. Altyapı güzel, e-ticaret siteniz varsa çok çok daha güzel yoksa paypal üzerinden alışveriş yapabileceğiniz modüller de var.

Örneğin e-ticaret altyapısı kullanan UNICEF Türkiye‘nin sayfasına bakabilirsiniz. Paypal ile satış yapan ESTET Kurumsal Hediye sayfası da gayet hoş aslında.

Bunlarından dışında Katalog, Daha Fazla Bilgi, Şimdi ara gibi modüller de var. fakat ben bunların hiçbirini kullanmayacağımı düşündü. Dolayısıyla Welcome (Hoşgeldiniz) modülünü almaya karar verdim. 🙂

Gayet de hoş oldu sanırım. Merak ettiyseniz Anar SAMADOV Facebook sayfasını ziyaret edin Like (Beğen) düğmesine tıklamayı da unutmayın 🙂

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: