alexa  Menu
iş ortamı

Yeni iş ortamı ve blog için planlarım.

  05.07.2016 ,   3 yorum ,   3.283 kez okundu.

Uzun zamandır blog`da kişisel bir yazı paylaşmadığımı farkettim. Neler olup bittiğini yazayım benim için de bir anı olarak kalsın blogda diye düşündüm :). Aslında güzel oluyor be birkaç sene sonra açıp baktığında “aa”, “evettt”, “vay be yıllar ne çabuk geçmiş” diyorsunuz.

Yeni bir işe başladım!

Bilenler bilir bir seneden fazladır memur olarak bir devlet kurumuna atanmıştım. Web ile ilgili işlerimi evden devam ediyordum o nedenle. 1 Temmuz tarihinden itibaren eski kurumdan ayrıldım ve yeni bir kuruma geçtim. Şuanki işim veritabanı ve JAVA ağırlıkı olacak. Gerçi JAVA konusuna yabancıyım ama öğrenmem gerekecek işim gereği. Web, php işlerine yine işim dışında, evden devam edeceğim.

İşte bu nedenlerden dolayı uzun süredir blog`da seri şeklinde eğitimler paylaşamıyorum. Fakat çok istiyorum paylaşmayı. Blog`umu seviyorum ve içerikle dolup taşmasını istiyorum ama işte zaman yok.

Yakında çekiliş var 😉

Yakında bir kitap hediye etmek istiyorum ziyretçilerimden birine. Tabi o bir kişiyi seçmek için de bir çekiliş yapacağım. Uzun süreli bir çekiliş olacak yaklaşık 2 ay gibi. Çekiliş nasıl yapılır diyorsanız en son yıllar önce yaptığım çekilişe bakınız 🙂 Hediye olarak Kodlab`dan PHP kitabı vermeyi düşünüyorum fakat tekliflere de açığım. Çekiliş yapacağım tarihe kadar bu yazının yorum kısmından kitap tekliflerinizi yazabilirsiniz. Ayrıca takipte kalmayı da unutmayın ona göre 🙂

3 yorum yapılmış

  Çekilişle 1 kişiye kitap hediye ediyorum.

  […] arkadaşlar daha önce de haber verdiğim gibi çekilişle 1 kişiye 1 adet kitap hediye etmek istiyorum. Öncelikle hangi […]

  26.07.2016, 7:57:55

  Anonim

  Başarılar 🙂

  07.07.2016, 17:42:52

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: