alexa  Menu
jquery eklentileri

4 kullanışlı jQuery eklentisi

  18.12.2017 ,   yorum yapılmadı ,   3.261 kez okundu.

Daha önce birkaç jQuery eklentisi paylaşmıştım. Kullandığım veya kullanışlı bulduğum birkaç eklenti daha paylaşmak istiyorum. Kurulumu ile ilgili sıkıntı çeken olursa yorum kısmında bilgi verirse yardımcı olmaya çalışırım.

Tabslet
Tabslet hafif/küçük fakat kullanışlı bir tab uygulaması. Kullanımı kolay ve IE7+, Chrome, Firefox, Safari and jQuery 1.8.1, 1.9.1, 1.11.0, 2.1.0 ile uyumlu.
Tabslet jQuery plugin
Uygulama linki
TwentyTwenty
Bu uygulama aslında son zamanlarda çok kullanılan önceki/sonrakı görüntülerini daha kullanışlı ve güzel biçimde kullanıcıya göstermek için hazırlanmış. Örneğin bir mekanın önceki ve sonrakı fotoğrafını aynı açıdan kullanarak kullanıcıya gösterebilirsiniz.
jQuery TwentyTwenty Plugin
Uygulama linki
Tilted Page Scroll
Bu uygulamayı kullanarak sayfanızı aşağı veya yukarı doğru kaydırdığınızda sayfanızdaki görsellere geçiş efekti vermiş olursunuz. Kullanımı basit ve kolaydır.
Tilted Page Scroll
Uygulama linki
Bootstrap Switch
Yeni tasarımlarda muhtemelen çok karşılaştğınız ve belki de çok aradığınız bir uygulama Bootstrap Switch. HTML tasarımınızda kullandığınız checkbox ve radio buttonlarınızı daha güzel şekilde göstermenize olanak sağlar. Bootstrap sınıflarını kullandığı için farklı renklerde kullanımı mevcut.
Bootstrap Switch
Uygulama linki

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: