alexa  Menu
html_and_css_tutorials

Bootstrap Tablo yapısı – #3. bölüm (onlineogren.com)

  27.03.2020 ,   1 yorum ,   1.716 kez okundu.

Bu paylaşım onlineogren.com sitesi için hazırlanmıştır. Siteyi kapatma kararı aldığımdan dersin silinmemesi arşivde kalması sebebiyle buraya eklenmiştir.

Bootstrap derslerinin 3. bölümünde tablo yapısından bahsetmeye çalıştım. Bazı verileri düzenli gösterebilmek için tablo yapısını hala kullanıyoruz. Responsive tasarımlarımızda bootstrap tablo yapısını nasıl kullanabiliriz, bootstrapta tablo ile ilgili hangi sınıflar kullanılıyor gibi birtakım sorulara bu video eğitimde yanıt bulabilirsiniz.

Temel olarak “table, table-bordered, table-striped, table-condensed, table-hover” sınıflarının ne işe yaradığından bahsetmeye çalıştım. Aşağıdaki videoyu izleyerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz:

Önceki eğitimleri izlemediyseniz bu dersi tam anlamayacaksınız. O yüzden daha önce paylaştığım bootstrap derslerinin 1. ve 2. bölümlerini izlemeyi unutmayın.

1 yorum yapılmış

    ibrahim izmirli

    Hocam kolay gelsin ben Boostrap table kullanıyorum sql veri tabanım var ve ben dataset oluşturup verilerimi dataset ile çekiyorum bostrap tablede print özelliğini kullanmak istiyorum js leri ekledim sayfamda yazdır butonu çıktı lakin ilk başta verilerim geliyor daha sonra ( No matching records found ) hatası veriyor yardımcı olma şansınız varmı

    24.04.2022, 17:16:45

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: