alexa  Menu
bilişim etkinliği

CSCON’17 bilişim etkinliği duyurusu

  14.03.2017 ,   3 yorum ,   3.693 kez okundu.

Öğrencilik döneminde mümkün olduğunca seminerlere katılırdım fakat mezun olduktan sonra fazla katılamadım. Son dönemlerde çok güzel seminerler, konfranslar, bilişim etkinlikleri yapılıyor. İnternette karşıma çıkan ve İzmirde geçekleştirilecek bir etkinliği paylaşmak istiyorum.

CSCON’17 Nedir?

CSCON’17 IEEE Türkiye Computer Society öğrenci oluşumu ve IEEE Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından düzenlenen bir bilişim etkinliğidir.

Etkinlik 3 gün sürecek olup 24-25-26 Mart tarihlerinde Dokuz Eylül Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir. Etkinliğin ilk gününde bilişim alanında, alanında uzman isimler kendi deneyimlerini anlatacaklar, yaptıklarından bahsedeceklerdir. Etkinliğin ikinci ve üçüncü günlerinde EĞİTİMLER bölümünde anlatılan eğitimler verilecektir.

Etkinliğe katılım ücretsizdir. Eğitimler için önceden kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Ben de yeni duydum o yüzden hemen paylaşmak istedim. Katılım için son başvuru tarihi 14 Mart 2017 yani bugün saat 23:59.

Etkinlik web sitesi için tıklayın.

Buarada bir diğer etkinlik daha önce duyurduğum üzere 20 Mayıs İstanbulda yapılacak. İstanbul PHP topluluğu tarafından düzenlenecek PHPKonf 2017`ye kısmet olursa katılacağım orada görüşürüz 🙂

3 yorum yapılmış

  hakan

  Merhaba, 1 adet tanıtım yazısı fiyatını öğrenebilir miyim? Yazılar kalıcı mı oluyor ?

  22.03.2017, 17:06:21

  Furkan Düven

  Geçtiğimiz sene IEEE’deydim fakat sadece bir iki bölge toplantısına gidebildim. Kesinlikle imkanı olanın gitmesi gerek bu tarz etkinliklere, hem çevre edinme hem de fikir edinme konusunda size yardımcı oluyor.

  15.04.2017, 22:44:54

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: