alexa  Menu
sinan korkut ile bootstrap dersleri

Muhammet Sinan KORKUT ile Bootstrap Dersleri

  03.04.2017 ,   8 yorum ,   5.312 kez okundu.

Arkadaşlar bu yazımda sizlere hazırladığım bir dersle ilgili değil, benim gibi ücretsiz dersler hazırlayan bir kardeşimizin sitesini tanıtacağım. Aslında kendisi tanıtacak konuk yazar olarak :). Aşağıda kendi dilinden hazırladığı dersler ile ilgili bilgileri okuyabilir ve yazının sonunda yaptığı paylaşımlara tıklayarak Sinan kardeşimizin hazırladığı eğitimlerden faydalanabilirsiniz.

“Merhabalar;

Ben Muhammet Sinan KORKUT. Ankara da doğup büyüdüm ve Lise hayatı ile birlikte  yazılım ve tasarım alanına ilgi duymaya başladım. Lise de  web tasarım bölümü okudum ve front-end kavramı ile ilk  defa orada tanıştım. Daha sonra üniversiteyi Çankırı Karatekin Üniversitesin de  Bilgisayar Programcısı olarak okudum back-end alanındaki ilk  projelerimi orada üretmeye başladım. Bir Çok yazılım ve tasarım firmasın da back-end ya da front-end developer olarak hizmet verdim.

Günümüz de Ankara’da bir web tasarım şirketi ile freelance çalışmaya devam ediyorum  dolayısı ile fazla boş vaktim oluyor. İşte bu boş vaktimi değerlendirmek amacıyla bilgi paylaştıkça güzel mantığı çerçevesinde kişisel blog sitem olan sinankorkut.com adresinde bootstrap dersleri ile başlayan yazılım ve tasarım alanında makaleler ve görsel eğitim setleri hazırlıyorum.

Sinankorkut.com adresinde neler bulabilirsiniz ?

Sinankorkut.com adresinde yazılı ve tasarım alanında makaleler ve görsel eğitim setleri bulabileceksiniz. Bootstrap dersleri , bootstrap ders notları , bootstrap görsel eğitim seti, asp.net mvc ile blog sitesi yapımı, asp.net ile haber sitesi yapımı, php ve bootstrap ile web site yapımı, bootstrap responsive tasarımlar gibi bir çok konuda görsel eğitime ulaşabileceğiniz bu adreste sizler de responsive web siteleri ve yönetilebilir web siteleri yapabileceksiniz.

Amacım para kazanmak değil sadece benim öğrenme sürecimde bana yardım edenler olduğu için bildiklerimi tamamen başkalarına aktarabilmektir. Bilgi paylaştıkca güzeldir diyorum ve bu anlamda ilk olarak bootstrap frameworkünü  bildiğim kadarıyla bootstrap dersleri altında  anlatıyorum.

Bootstrap Dersleri adlı bootstrap görsel eğitim setimiz ile sıfırdan bir responsive tema tasarlıyacağız. Daha sonra bu temanın admin panelinin tasarımını da bootstrap ile yapacağız. Bootstrap Dersleri adlı eğitim setinin bitişi ile beraber Php ile Yönetilebilir Web Sitesi Dersleri adlı eğitimimize başlayacağız.
Php ile admin paneli yapımı ve jquery derslerinden sonra bir bootstrap dersi ve wordpress tema yapımı dersimiz olacak inşallah. Bütün bu dersleri yapmamdaki, amaç Türk gençlerine elimden geldiği kadar bir şeyler öğretebilmektir. Çok üst düzey bilgim olmasa da bildiğim kadarını anlatmaktan geri durmayacağım. Sizlerden tek isteğim değerli yorumlarınız olacaktır.

Sinan KORKUT ile bootstrap dersleri eğitim setimizin tamamını izlediğiniz zaman az çok tema yapmaya başlıyor olacaksınız. Tabi ki  şunu belirtmek isterim, en kral öğretmen de anlatsa bütün iş sizin azim ve isteğinizde  bitiyor. Sizler ne kadar ister ve tekrar yaparsanız mantığı o kadar kolay kavrarsınız.

Sinan Korkut ile bootstrap dersleri

Sinan Korkut ile jquery dersleri

Sinan Korkut ile Php Admin Paneli Yapımı

Sinan KORKUT ile Asp.net Mvc ile Blog Yapımı “

8 yorum yapılmış

  Defansif Sürüş Teknikleri

  Güzel makale olmuş bu dersinizi takipteyim.

  05.04.2017, 13:46:00

  halil ibrahim er

  Teşekkürler hocam bu derslerin devamlılığı çok önemli.

  14.04.2017, 20:15:05

  serdar filiz

  Bootsrap gerçekten çok kolay bir tasarım imkanı sunuyor, ben PHP vs. bilmiyorum direkt sizin Bootstap videolarınızdan anlamaya başladım.

  15.04.2017, 18:00:44

  Cansu Kırdaş

  Şu an dersler için kullandığım bilgisayarda değilim ama not aldım, siteyi sık kullanılanlara ekleyip takip edeceğim.

  15.04.2017, 22:42:40

  Ali

  Güzel makale olmuş siteyi takibe aldım 🙂

  18.04.2017, 11:54:42

  Musa Er

  Güzel Makale Hocam Takipteyim

  28.04.2017, 8:42:46

  Enes Ersin

  Faydalı bir içerik olmuş.

  01.07.2017, 22:51:47

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: