alexa  Menu
nikah şekeri nedir

Nikah şekeri nedir?

  24.05.2016 ,   yorum yapılmadı ,   3.765 kez okundu.

Nikâh şekeri yeni evlenecek olan çiftlerin kendileri için çok önemli olan bu günü dostlarıyla birlikte paylaşabilmesi adına misafirlerine sundukları şükran göstergesi demektir.  Nikâh şekeri evlilik mevzu bahis olduğu zaman mutlaka yerine getirilmesi gereken ülke insanımızın son dönemlerde üzerinde durdukları önemli adetlerden bir tanesidir. Nikah şekeri yoluyla yeni evlenen çiftler davetlilere bu günün ölümsüz kılınması adına bir hatıra takdiminde bulunurlar. Konumuz evlilik olduğuna göre nikâh şekeri de aynen düğün davetiyesi gibi önem kazanır ve bu önemli konu mutlaka günler öncesinden çözülmüş olması gerekir.  Düğününüze gelen davetlilerinize bu özel gününüzün hatırası olarak Aleyna nikah şekeri sunabilirsiniz. Onlarda sizden almış oldukları bu değerli hediyeyi bir ömür boyu evlerinin en kıymetli yerlerinden olan vitrinlerine koyacaklardır. Ve ne zaman bu vitrini açsalar ya da baksalar sizin o güzel gününüzü anacaklardır.

Aslına bakarsanız günümüzde nikâh şekerinin kavramının da değişmiş olduğunu görebilirsiniz. Çünkü eskiden bu hediyeler yenebilecek şeker formatındayken bugün değişik aksesuarlara bürünerek misafirlere sunulmaktadır. Bunun en güzel örneğini de www.aleynanikahsekeri.com sitesinden görebilirsiniz.

NE KADAR BÜTÇE AYRILMALI?

Düğün sürecinize gelinceye kadar bir çok ayrıntı ile uğraştınız ve ancak şimdi geldi nikah şekerlerinizin vaktine acaba konuklarınıza nasıl bir nikah şekeri sunacaksınız renkli bir hediye mi olacak yoksa sadelikten yana mısınız? İşte tüm bunların kararını da http://www.aleynanikahsekeri.com içerisindeki modellere bakarak verebilirsiniz. Nikâh şekerleri noktasında kısa bir bütçe hesaplaması yaparsak genellikle nikâhlarda sayı değişkenlik göstermektedir ancak 100 adet nikâh şekeri için 100 TL gibi bir rakamı size örnek gösterebiliriz fakat bu fiyatlar elbette sayı ve de model farkına göre değişkenlik göstermektedir. Çünkü nikah şekerleri içerisinde adeta tasarım harikası objelere yer verilmektedir. Burada marka ve de gittiğiniz firma da değişkenlik gösterir ancak ucuz davetiye şekerleri noktasında Aleyna nikah şekeri tercih edebilirsiniz.

SİPARİŞİ NE ZAMAN VERİLMELİ?

Düğünü yapacak olan çiftlerin bu konuda hassas olması gerekir çünkü karşılarında çözülmesi gereken birçok konu vardır o yüzden henüz işin başındayken nikâh şekeri siparişini vermek önemlidir. Nikâh tarihiniz netleştikten sonra hemen verilen siparişlerde zamanınızın çok olacağından dolayı bunu geniş zamana yaymak doğru olacaktır. Burada bir zaman belirtmek gerekirse 1 – 1,5 ay sizin için ideal olandır.

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: