alexa  Menu
ikinci el

Elinizde kalan ikinci el eşyalardan para kazanın

  10.05.2016 ,   yorum yapılmadı ,   2.846 kez okundu.

Size para kazandırabilecek harika fikirlerim var. Bu ay kirayı denkleştirememiş olabilirsiniz, Elektrik faturasını ödeyememiş olabilirsiniz ya da kız arkadaşınızın doğum günüdür ama cebinizin deliktir yani o derece ama üzülmeyin çözüm burada yatıyor 🙂 ; boş yere parmaklarımı acıtmıyorum sizin için. Öncelikle bilgisayar başından kalkın ve şöyle evi bir dolanın ama dur hemen kalkma önce bir yazımı bitireyim para kazanmak istiyorsan bana kulak ver. Eskimiş eşyaların var ve artık kullanasın gelmiyorsa eee tabii borcun da vardır şimdi hemen götür 2. El eşya alan bir yer bul ve onları sat. Onun da adresini ben vermeyeyim artık sen anla. Yine de bulamıyorsan eğer Google dedeye ikinci el eşya alanlar veya ikinci el eşya alan yerler yazarak bulabilirsin. Eski eşyam yok ama soyu taa bilmem nereye dayanan büyük babanlardan kalan antika saatim var o olmaz mı diyorsan olur olur oda iş görür kız arkadaşına hoş bir hediye alabilecek kadar sana para kazandırır.

Eliniz de kalan ikinci el eşyalardan para kazanabilirsiniz evet bu mümkün, evde toz bağlayana kadar götürün eski ikinci el eşyalarınızı bunu nakit paraya çevirin ve elektrik su faturanızı ödeyin. Annemin eski ikinci el çamaşır makinası var bunu satıp kadıncağıza yeni bir makine alabilir miyim diyorsan tabii üstüne biraz daha para eklemen gerekebilir fazla bir şey bekleme sonuçta 2. El yıllardır kıyafetlerinizi yıkamış emektar ikinci el çamaşır makinası ne kadar para edebilir ki?

Evde ablanın yıllardır evlenmek için çeyiz biriktirdiği antika sandığı var ve evlenemeyip evde kalacağı belli olduysa sorunu sandık da arayabilir onu da satıp ablana hoş bir yeni modern sandık alabilirsin belki. Eliniz de olan ve elden çıkartmak istediğiniz artık kullanmaktan bıktığınız ne kadar 2. El eşya varsa hepsini satın gitsin. 🙂

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: