alexa  Menu
Öğrenci Evinde Canlı Maç İzlemek

Öğrenci Evinde Canlı Maç İzlemek

  10.05.2016 ,   yorum yapılmadı ,   2.878 kez okundu.

Öğrencilik geçirenler çok iyi bilir parasızlığı, parasızlığın ne demek olduğunu. Çoğumuzun ve hatta hemen hemen herkesin öğrencilik zamanları fakirlikten ibarettir ve bu bir gerçektir. Şu olay nadirdir ve harika olanda budur ‘’Yaşadığın Şehirde Okumak’’. Yaşadığın şehirde okuyorsan tuttuğun takımın maçını da izlersin maç özetlerine de maç izle sitelerinden bakarsın. Başka bir şehir de okumak demek kahveye ya da Kafelere gidip tuttuğun takımın maçını izleyebilmek için bayılacağın paralar demek. Ha bir de yanında içeceğiniz çayı çorbası da cabası…

Bunu önlemek adına hiç te imkânsız olmayan öğrenci evinde canlı maç izle diyen arkadaşlarınız ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çağırın yakın arkadaşlarınızı giyin formalarınızı komşudan bağlandığınız ya da yan evdeki öğrenciler ile ortak kullandığınız internetinizden canlı maç izleme sitelerinden bağıra çağıra desteklediğiniz takımın maçını ücretsiz izleyin. Tabii bağırmayı abartmayın binadan kovulabilirsiniz.:)

Öğrenci evinde canlı maç izlemek hayal gibi gözükse de oldukça mümkün sadece birkaç tıka bakıyor hem de öğrencilerin en sevdiği kelime olan ücretsiz olayı var. Evet ücretsiz canlı maç izleyebilirsiniz. Kahveci Sami abinize dev derbi 50 Lira vermek yerine patlatın mısırınızı alın kolanızı ya da sodanızı açın derbiyi doyasıya izleyin. Öğrenci ağzıyla söyleyecek olursak beleş maç izleyebilmeyi her öğrenci ister benden söylemesi.

2 tip maç delisi öğrenci vardır bir kısmı evde sessizce bir başına maç izlemek ister kimseye söylemeden diğer kısmı da topluca bağıra çağıra maç izlemek ister. Evinizde canlı maç izlemek hayal değil arkadaşlar biraz kafanızı çalıştırın bu öğrencilik ve parasız zamanınızda gitmeyin kahveye oraya buraya oturun evinizde ücretsiz izleyin maçlarınızı. Canlı derbi maçı ya da tuttuğunuz takımın maçlarını izleyebileceğiniz harika siteler var girin görün araştırın.

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: