alexa  Menu
transporter 4

Taşıyıcı 4

  30.08.2015 ,   yorum yapılmadı ,   4.284 kez okundu.

Taşıyıcı 4: Son Hız, Ünlü yönetmen Camille Delamarre bu filmde’ de gene yönetmen koltuğunda oturuyor. İlk 3 filmde efsaneleşmiş olan Taşıyıcı serisi 4.filmiyle 4 Eylül 2015 tarihinde izleyicileriyle buluşacak. Frank Martin karakterini bizlere sevdiren Transporter/Taşıyıcı serisi 4. filminde’ de bizlere bol aksiyonlu bir film vaad ediyor. Filmin oyuncu Ed Skrein, Loan Chabanol ve Lenn Kudrjawizki gibi isimler yer alıyor. Önceki filmde Franck Martin karakterini Jason Statham canlandırırken bu filmde Ed Skrein canlandırıyor. Artık eski hızlı ve hareketli yaşamını bırakmış olan Frank Martin (Ed Skrein), Fransa’da yaşamakta ve sadece çok gizli ve önemli görevleri yapmaktadır. Ancak yaptığı son teslimat başına büyük bir iş açacaktır: Babasının Rus mafyası tarafından kaçırıldığını öğrenen Martin babasını kurtarmak için çok pis bir işin içine girecektir. Bu iş ona hayatının en zor görevi olacaktır.2013 Cannes Film Festivali’nde, üçlemenin yeni filmi duyuruldu. Filmde 25.000.000 € ile € 30.000.000 arasında harcama yapılmıştır.

Filmin bir bölümü Çin’de geçmektedir. Ana çekimler Ağustos 2014’te Paris, Fransa’da başlamıştır.Filmin oyuncuları aynen şöyle; Ed Skrein, Ray Stevenson, Kredi CHABANOL, Gabriella Wright, Tatjana Pajković, Wenxia Yu, Radivoje Bukvic, Lenn Kudrjawizki, Anatole Taubman, Noémie Lenoir. Film daha önce Mart 2015’te vizyona gireceği düşünülürken ortak alınan kararla 4 Eylül’e alınmıştır.(Fransa için 9 Eylül)

Filmin efsaneleşmiş oyuncusu Jason Statham yerine Ed Skrein’ in gelmesi başarılı oyuncunun hayranları üzdü fakat filmin yönetmeni Camille Delamarre, Ed Skrein’ in çok başarılı bir aktör olduğunu birçok projede bulunduğunu ve bunları başardığını söyleyen Delamarre, Skrein’ den iyi bir film olacağından hem fikir olduğunu belirtti.Ed Skrein, filmde bolca Jason Statham ve babasını göreceğimizi Jason’ un babasına olan saygısı ve sevgisini bir daha anlayacağımızı söyleyen Statham hayatta en çok örnek aldığı insan olan Babası için kirli bir anlaşma yapmak zorunda kalan Jason Statham bakalım işlerin içinden nasıl çıkacak dedi. Film bol aksiyonlu olması filmin çok gişe yapacağının belli olmasını sağladı bile birçok kişi Taşıyıcı 4 izlemek için sıralarda bekleyeceğe benziyor.

Türkçe dublaj olarak tüm dünyaya aynı zamanda çıkacak olan(Fransa hariç) Taşıyıcı 4, 4 Eylülde vizyonda olacak yani Taşıyıcı 4 Türkçe Dublaj izlemek için 4 Eylül’ü bekleyeceğiz.
Fragmanı filmin hayranları tarafından çok beğenildi ve film merak edilmeye başladı. Taşıyıcı 4 hd izlemek için sitemizi kullanabilirsiniz. Film için çok harcama yapılması sonucunda diğer filmlerden daha iyi bir iş çıkardıklarını belirten Camille Delamarre bu film en iyisi oldu dedi. Taşıyıcı 4 full hd izleyicilerin Taşıyıcı serisinde en merak ettiği filmidir. Bunu Cemille Delamarre belirtmiştir. Hayran etkileşimi için sosyal medyayı kullanma konusunun önemli olduğunu Ed Skrein belirtmiştir.

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: