alexa  Menu
labirent 2 alev deneyleri

Labirent 2 Alev Deneyleri

  30.08.2015 ,   yorum yapılmadı ,   3.956 kez okundu.

Dünya genelinde popüler olan tüm romanların sinema dünyasına uyarlandığına pek çok kez tanık olduk. Yine bir roman serisinden beyaz perdeye taşına Labirent: Ölümcül Deney isimli ilk filmiyle büyük yankı uyandırmış ve çok fazla hayran kitlesi oluşturmuştu. Artık serinin ikinci eseri olan Labirent 2 Alev Oyunları yakında sinemalarda karşımıza çıkacak. Bu muhteşem serinin romanı dünya çapında oldukça ilgi uyandırmıştı. Bu eşsiz yapımın oyuncu kadrosunda ise Patricia Clarkson, Giancarlo Esposito, Lili Taylor, Rosa Salazar, Barry Pepper, Nathalie Emmanuel, Alan Tudyk, Katherine McNamara, Terry Dale Parks, Lora Martinez-Cunningham, Keith Jardine, Tatanka Means, Bryce Romero, Jenny Gabrielle, Jeremy Becerra, David House, Martin Palmer, Kaelee Vigil, James Burnett, Matthew T. Metzler, Morse Bicknell, Frank Powers, Ryan Jason Cook, Alex Knight (II) gibi ünlü isimler yer alıyor.

Hayranlarının merak içerisinde beklediği bu muhteşem yapıtın yönetmenliğini Wess Ball üstlenmiştir. Labirent 2 izleyicilerini memnun edecek yüksek kalitede sahnelerin yer aldığı güzel bir yapıttır. Sizlerde bu eseri internet ortamından evinizde seyretmek istiyorsanız mutlaka sitemizi ziyaret etmelisiniz.Kaliteli ve genç oyuncu kadrosu ile bizlere sürükleyici bir macerayı anlatan bu eser 18 Eylül 2015 tarihinde sinemalarda bizlerle olacak. Önceki filmden bildiğimiz gibi bu yapımda da Thomas ve arkadaşlarının maceralarına tanık olacağız.

Önceki eserin devam niteliğini taşıyan eserin hikayesinde Thomas ve arkadaşları deney yapan kişilerin sürprizleri ile karşı karşıya kalacaklar ve 15 gün gibi kısacık bir sürede bu cehennemden kurtulmaya çalışacaklardır. Birinci yapımdaki deneyimleri bu çocukların daha iyi yerlere gelmesine yardımcı olacak mı? sorusunun cevabını bu eserde göreceğiz.

Serinin ilk yapımını izleyerek bu eser hakkında bilgi sahibi olmanız, sizin için faydalı olacaktır. Çünkü yakında ülkemizde vizyona girecek olan bu eser serinin birinci filminin devamı özelliğinde bir macera yapımıdır. Labirent 2: Alev Deneyleri eseri macera severleri bir araya getiren yüksek kalitede eşsiz bir yapımdır. Bu eseri sitemizden yüksek kalitede ve kesintisiz izleyebilirsiniz. Sitemiz sizler için yüksek kalitede hizmet vermek amacı ile sürekli olarak yenilenmektedir.

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: