alexa  Menu
Terleme tedavisinin yöntemleri

Terleme tedavisinin yöntemleri

  20.09.2015 ,   yorum yapılmadı ,   4.686 kez okundu.

Terleme tedavisi aslında yıllar önce olmayan ve kişileri çaresiz bırakan bir durumdu. Doktorlar birçok yol denemiş olsalar da istedikleri gibi başarılı bir sonuç bulamamışlardır. Terleme tedavisi için çığır açan en büyük adım, botoks uygulaması oldu. Botoks yaptıran kişiler, o kısımların terlemediğini fark etti ve böylelikle çok tercih edilen bu yöntem birden terleme tedavisi içinde başarılı bir uygulama haline geldi. Terleme tedavisi için hem ekonomik bir ücret ile hem de aynı zamanda etkili bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Bu uygulama maalesef vücudun her yerine uygulanmıyor. Daha çok yüz bölgesi için ve kol altı için uygulanırken, diğer bölgelerinde sorun olanlar ise yeni sistem olan Mira Dry uygulamasını yaptırmaya başladılar.

Koltuk altı terleme tedavisinde çok başarılı sonuç verecek olan botoks uygulamasını bir kez yaptıracak ve yaklaşık olarak kişiden kişiye değişse de 6 ay kadar etkisi süren bir sonuç almış olacaksınız. Botoks uygulaması hem kırışıklık önleyen hem de keşfedildiği şekli ile artık bir ter yok etme aracı olarak tanımlanıyor olacak. Koltuk altı terleme tedavisi için doktorunuz Mustafa Karataş hizmet vermek için tüm hastalarını öncelikle bilgilendiriyor ve sonrasında ise ter sorunu olan kısımlara uygulanmaya başlıyor.

Aşırı terleme tedavisi için daha yeni yöntem olan Mira DRY uygulamasını yaptırabilirsiniz. Bu uygulama sonrası bir süre bu kötü kokuları ve ıslaklığı unutacak ve rahat edeceksiniz. Aşırı terleme tedavisi için doktorunuz ile karşılıklı görüşme yapacak ve bölgeler belirlenerek, bu uygulama ile ter bezlerine müdahale yapılıyor olacak. Sonuç olarak artık çok daha rahat edecek ve hem yaz ayında hem de kış ayında terlemeyi sonlandırmış olacaksınız. Aşırı terleme tedavisi için doktorunuz Mutafa Karataş ile başarılı sonuçlar almak için hemen iletişime geçiniz ve drmustafakaratas.com adresi ile iletişime geçerek uygulama için gün alınız. Aşırı terleme tedavisi fiyatları da oldukça makul fiyatlar ile sunuluyor olacak ve sizler zorlanmadan ödemenizi yaparak bu sıkıntıyı geride bırakacaksınız.

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: