alexa  Menu
The Huntsman - Pamuk Prenses ve Avcı 2

The Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı 2

  27.08.2015 ,   yorum yapılmadı ,   3.671 kez okundu.

The Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı 2 filmi 2016 film sezonunun devasa filmleri arasında yer alan bir film olmaktadır. Film 2016 filmleri resmen sallayarak yerinden atacak. Film dramatik bir yapıya sahip olmaktadır. ABD yapımı olan bu film İngilizce olarak beyaz perdeye aktarılmaktadır. Film 109 dakika sürmektedir. 109 dakika boyunca izleyiciyi drama boğan filmi eminiz ki siz de sevecek ve arkadaşlarınıza tavsiye edeceksiniz. 22 Nisan 2016 tarihinde vizyona girecek olan The Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı 2 filmi ile aksiyonu sonuna kadar yaşayacaksınız. Film diğer ismi ile Snow White and the Huntsman 2 olarak bilinmektedir. Filmin yapımcılığını Universal Pictures üstlenmiştir.

The Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı 2 filminin yönetmeni başarılı ve yapıtları ile adından söz ettiren Frank Darabont yönetmen koltuğunda oturmaktadır. The Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı 2 izleyici kitlesini büyük ve usta oyuncular bekliyor. Filmin başrol oyuncuları ise; Charlize Theron ve aynı zamanda da Chris Hemsworth yer alıyor. The Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı 2 filminin senaryosunu iki dev isim birlikte hazırladılar. Frank Darabont ve David Koepp ortak çalışma sonucunda hazırlanan senaryoda büyük bir iş çıkardılar. Filmin başarlı olacağı şimdiden belli. Bunun sebebi; film için yapılan eleştirilerin büyük çoğunluğunun olumlu yönde olmasından kaynaklanıyor. Filmin izleyici kitlesi yüksek olacak.

The Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı filminin devam niteliği özeliği taşımaktadır. The Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı 2 filmine başlanmasının sebebi; filmin maddi olarak iyi getiri yapıyor olmasından kaynaklanıyor. Senarist koltuğunda oturan David Koepp daha önce Örümcek Adm ve aynı zamanda da Jurassic Park senaristliğini de yapmıştı. The Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı 2 konu ile ilgili açıklama yapılmadı ve daha sonra yapılacağı konusunda açıklama yapıldı. Film seneye Mart ayında vizyonda olacağından dolayı tam olarak açıklama yapılmıyor. Yine de ilk filmden dolayı 2. Film de merak ediliyor. Siz de merak edilen filmi The Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı 2 hd izleme özelliği ile seyredebilirsiniz.

The Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı 2 filmini part part yani; bölüm bölüm izlemek yerine tek partta izleyebilirsiniz. Filmi bedava ve aynı zamanda da tek part izlemek için sitemizden yararlanabilirsiniz. Filmi hd kalitesinde izleyerek de izleme kalitenizi yükseltme şansınızı arttırabilirsiniz. The Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı 2 full izlemek için yapmanız gerek tek şey; sitemizden filmi full ekran özelliğini kullanarak açmak ve ardından da arkanıza yaslanarak filmin tadını doyasıya çıkarmak olacaktır. Bu dramatik filme patlamış mısırlarla ve en yakın arkadaşlarınızla da katılım sağlayabilirsiniz. Biletiniz çoktan hazır bile.

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: