alexa  Menu
batman v superman 2016

Batman v Superman

  27.08.2015 ,   yorum yapılmadı ,   3.437 kez okundu.

Sinema tutkunları gelecek yıl mart ayında müthiş bir film ile buluşacak. Aksiyon ve maceranın bir arada olacağı film; Batman v Superman Adaletin Şafağı filmi olacak. Batman v Superman filmi 25 Mart 2016 tarihinde vizyona girerek izleyici ile buluşacak. Film her yaştan izleyici kitlesine sahip olacak ve daha filmin başlamasına uzun bi süre olsa da yapılan yorumlar genelikle olumlu yönde olmaktadır. ABD yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda usta yönetmen; Zack Snyder oturuyor. Zack Snyder bu filminde Batmani ve Supermani bir çatıda toplamaya ve izeyici ile buluşturmaya karar vermiş. Uzun zamandır çalışmaları ve çekimleri devam eden Batman v Superman: Adaletin Işığı filmi son derece iddialı.

Batman v Superman filminin oyuncu kadrosunda da ABD bazında ün salmış oyuncular yer alıyor. Bu oyuncular arasında; Ben Affleck, Henry Cavill ve son olarak da Amy Adams başrol oyuncular olarak kayda geçiyor. Batman v Superman filmi için tam 200.000.000 Dolarlık bir bütçe ayrıldı. Bu bütçe ile ortaya çıkarılan ürün Batman v Superman izleyicisini son derece etkileyeceğe benziyor. Filmin düzenlemesi David Brenner tarafından yapılmakla birlikte; Hans Zimmer tarafından müziği hazırlanmıştır. Batman v Superman: Adaletin Işığı filminin senarist koltuğunda 2 güçlü isim oturuyor. Bunlardan bir tanesi; Chris Terrio ve bir diğeri de David S. Goyer olmaktadır. Film bu kadar güçlü kadroya sahipken başarılı bir gişe yakalaması da imkansız görünüyor.
Batman ve Superman Adalet şafağı izle filminin konusuna göz atmak gerekirse; Batman v Superman filmi aslına bakarsanız yeni ve ilk kez izlenecek filmler arasında yer almıyor. Bu film bir devam filmi ve 2013 senesinde gösterime giren yaz filmi olan Man of Steel filminin devamı şeklinde hazırlanmış bir filmdir. Beklentilerin yüksek olmasının sebebi de devam filmi olmasıdır. Bunun sebebi Man of Stee filmi çıktığı sene gişeleri adeta yerle bir etmişti. Devam filminde ilk olacak olay ise; Batman ve Superman’in ilk defa aynı gişeleri zorlayacağından kaynaklanmaktadır. Batman v Superman full izlemek için sitemizden yararlanabilir ve bu ilki ücretsiz yaşayabilirsiniz.

Batman v Superman filmi 1986 yılında yazılan bir kitaptan esinlenerek beyaz perdeye aktarılıyor. 1986 yılında Frank Miller kitabında yer alan Superman ve Batman bölümü Batman v Superman: Adaletin Işığı filminde canlandırılıyor. Bu canlandırmaya bu kez kelimeler değil; usta oyuncular eşlik ediyor. Film ABD yapımı bir film olduğundan dolayı İngilizce olacak. Buna rağmen yine de alt yazılı izlemek istemeyenler ya da İngilizce film izlemeyi sevmeyenler için sitemizde Batman v Superman Türkçe Dublaj izleme olanağı da yer alacak. Bu nedenle de kolayca hd ekran kalitesini kullanarak bedava sinema keyfinizi evinizdeki koltukta yaşama şansına dahil olmuş olursunuz.

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: