alexa  Menu
Online Öğren

ve online video eğitim sitesi ile karşınızdayım :)

  19.08.2016 ,   yorum yapılmadı ,   3.099 kez okundu.

Evet başlıktan da belli olduğu üzere ücretsiz online video eğitim sitesini açtım. www.onlineogren.com diye belirlediğim domain adı ile siteye erişebilirsiniz.

Bundan sonra blog sayfamda yayınladığım dersleri ve tabiki daha da fazlasını onlineogren.com sitesinden takip edebileceksiniz.

Amacım ücretsiz türkçe eğitim yayınlayan insanların videolarını bir sitede toplamak. Neticede hepimiz ilk başlarda bu şekilde öğrendik. Kendimizden daha iyi , daha tecrübeli kişilerin eğitimlerini izledik. Aslında böyle eğitimler hazırlayan çok insan var. İstedim ki, bu insanlara ulaşıp izin alarak eğitimlerini bir sitede toplayayım.

Tabiki isterlerse kendileri de siteye ekleyebilirler tüm eğiitmlerini. Bunun için kendilerine eğitmen statüsü verebliyorum. Zaten sitede eğitmenler sayfasında eğitmenlerin listesini göreceksiniz. Daha 2 gün oldu yayınlayalı.

Elbette hatalar olacaktır, eksiklikler olacaktır. Ama maksat insanlara faydalı olabilmek. Bu nedenle gördüğünüz eksiklikleri, öneri veya tekliflerinizi yazmaktan çekinmeyin.

Herkese iyi çalışmalar.

Düzenleme:

Arkadaşlar onlineogren.com sitesini yukarıda bahsettiğim gibi değil blog sayfası olarak ama yine ücretsiz eğitimler paylaşmak için kullanma kararı aldım. İkinci bir blog sayfası olarak kullanacağım ve sadece video eğitimler yer alacaktır.

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: