alexa  Menu
warcraft 2016

Warcraft

  26.08.2015 ,   yorum yapılmadı ,   2.699 kez okundu.

Son zamanlarda sinema sektöründe filmler çoğunlukla oyunlara ve bilgisayar programlarına kaymaktadır. Bilgisayar oyunları aksiyon niteliği taşıdığı için oyun tutkunlarının dikkatini topluyor. Dünya genelinde oldukça popüler olan online World of Warcraft oyununun sinema uyarlaması olan bu film oyunun hayranlarının uzun süre heyecanla beklediği aksiyon dolu bir yapımdır. Bu yapım, çeşitli ırk ve türlere ev sahipliği yapan ve içeriğinde her tür savaşın yaşandığı fantastik bir dünyada geçiyor.

Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı güzel bir ABD filmi aksiyon severleri Warcraft izlemek için bir araya getirdi. Film vizyona girmeden önce yönetmen Duncan Jones, hikayeyi aslında Alliance tarafından anlatmak istediklerini ancak Horde oyuncularının kendilerini dışlanmış hissetmemeleri için her iki tarafı da eşit bir şekilde yansıtmaya karar verdiklerini açıklamıştı. Özellikle savaş filmlerinde hikayenin dürüst olarak iki taraftan anlatılması, çok nadir rastlana bir durumdur. Filmde live-action ve CGI bir arada yer alıyor, orclar insan aktörler tarafından canlandırılıyor, detaylar gerçekçilik çizgisi aşılmadan oyunun orjinaline uygun olarak tasarlanmış. Detaylar açıklandıkça bilgisayar oyunları tutkunlarının da heyecanları gün geçtikçe artıyor. Orcların insalarla ilk karşılaşma zamanlarını konu alması da oldukça dikkat çekici bir tercih olmuş. Dünyanın geçmişini anlatan ilginç bir film olup, oyunu oynamayan ancak aksiyon seven herkese hitap eden oldukça özel bir yapımdır.

Filmin içerisinde harika bir görsellik ve mükemmel aksiyon sahneleri bulunuyor. Filmin yönetmenliğini Moon (2009) filmiyle sinemaya giriş yapan ve oldukça ses getiren Duncan Jones üstlenmiştir. En önemli ayrıntılardan biri de senaryonun Duncan Jones ve Charles Leavitt tarafından kaleme alınmış olmasıdır. Filmin ses ve efektlerini Ramin Djawadi yürütüyor. Dünya ve Türkiye piyasasında dağıtımını ise Legendary Pictures ve UIP Türkiye birlikte üstlenmişlerdir. Filmin baş rol oyuncuları arasında daha önce 3:10 to Yuma ve The Messenger filminde rol alan Ben Foster yer alıyor. Ben Foster filmde bir bölgenin korunmasından sorumlu büyücü olarak tanıtılan Medivh the Mage karakterini canlandırıyor. Ayrıca Görevimiz Tehlike gibi dünya çapında ses getiren filmlerde rol alan Paula Patton ve son yıllarda popüler filmlerde yer alan, vikings dizisiyle kendini sevdiren Travis Fimmel gibi ünlü isimlerde başrol oyunculuğunu paylaşıyor. Aksiyon ve bilgisayar oyunları severlerin bu eşsiz deneyimi yaşaması için sitemizde Warcraft full izleme seçeneğini sunuyoruz.
Film oldukça kaliteli ve heyecan verici bir senaryoya sahip, oyuncuları da daha önce dünya genelinde popüler olan filmlerde yer alan ünlü ve kaliteli rol yapan kişilerden oluşuyor. Bu filmin vizyona giriş tarihi 11 mart 2016 olarak belirlenmiştir, ancak hava şartları ve koşulların el vermesi sonucunda daha erken vizyona girmesi de son yapılan açıklamalar arasında yer alıyor. Bu filmi türkçe dublaj olarak izlemek isterseniz Warcraft Türkçe Dublaj İzleme seçeneği ile bu deneyimi gerçekleştirebilirisiniz. İyi seyirler…

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: