alexa  Menu
azerbaycan haberleri

Azerbaycan haberleri uygulaması

  16.04.2016 ,   yorum yapılmadı ,   2.907 kez okundu.

Android nedir, nasıl programlanır diye araştırırken kendimi uygulama yaparken buldum :). Birkaç ay önce böyle bir girişimim oldu ve çok basit bir uygulama oluşturdum. Aslında kendim için sitelerin bağlantılarını bir uygulamada topladım ve sürekli haber falan takip ederken kullanmaya başladım.

Daha sonra ben bunu paylaşayım bakalım kullanmak isteyen var mıdır dedim. Baya bir indirildi. Daha sonra hem android öğreneyim hem de uygulamayı geliştireyim dedim ve ortaya hoş bir uygulama çıktı. Tabi şimdilik bana göre hoş :). Gerçekten iyi mi, kötü mü onu kullananlar söyleyecek artık.

Kısaca şöyle söyleyeyim, uygulama ana sayfasında bir haber sitesinden belli sayda haber çekiyor, bunun dışında uygulamada birçok haber sitesine bağlantı var ve uygulamadan çıkmadan o sitelerdeki haberleri de takip edebiliyorsunuz. Ana sayfa 4 farklı dilde farklı haberleri barındırıyor. Bir de en güzel yanı bildirim alabiliyorsunuz. Tabi bildirimi her haber girişinde değil, yöneticinin gönderdiği zamanlarda alıyorsunuz.

Buarada 4 farklı dil içerisinde Türkçe de mevcut 🙂 Denemek isterseniz buradan uygulamayı deneyip fikrinizi paylaşabilirsiniz benimle.

 

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: