alexa  Menu
başka bir şey

Başka bir şey!

  30.01.2016 ,   2 yorum ,   4.653 kez okundu.

Evet belki kimden bahsedeceğimizi anladınız bile. Zira son günlerde çok karşılaşmış olabileceğiniz bir hashtag 🙂

Bir ofis düşünün çalıştığınız şirketin ofisi. Patron veya müdür, müdür yardımcısı, bilmem insan kaynakları ve s. yok, iş saati yok, izin almak yok, size ait masa yok ama orası sizin iş yeriniz. Orada çalışıyorsunuz. İstediğiniz zaman işe gidebilir, çalışabilir, istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Rutin bir çalışma şekli yok, kafana nasıl estiyse.

Fakat tüm bu rahatlıklara rağmen sen çalışmayı seçiyorsun. Hatta belki daha çok çalışıyorsun, daha hevesle çalışıyorsun. Normalde böyle yazınca, konuşunca Silicon Valley`den falan bahsettiğimi düşünenler de oldu belki :). Ama hayır Türkiyeden bahsediyorum. Kadir Köymen tarafından kurulan Türkiyenin en inovatif şirketlerinden biri olan Edelkrone`dan.

Açıkcası ben de yeni tanıdım. Daha önceden duymamıştım adını veya şirketin adını. Ama biraz araştırınca ilk başlarda After Effects dersleri anlatan, kısa metrajlı filmler, bağımsız sinemacılık daha sonra ise kendi patentli ürünlerini üreten bir şirket Edelkrone`nun kurucusu.

Çok fazla birşey söylemek istemiyorum aslında. Çünkü youtube üzerinden kanal açarak yaptıkları işleri – ki çok harika işler yapıyorlar –  Kadir Köymen kendisi anlatmış. Düşündüm ki, yaptıkları işi kendilerinden daha iyi anlatamayacağıma göre direk kendisinden dinlemeniz daha güzel olacaktır.

Aşağıdaki linkten tüm videoları izlemenizi tavsiye ediyorum. Büyük zevkle izleyeceğinize adım gibi eminim 🙂 Ufkunuzu açacak, size ilham verecek şeyler anlatılıyor çünkü.

Son olarak Edelkrone ekibine ve Kadir Köymene #başkabirşey hashtagı ile başlattığı bu güzel paylaşımdan dolayı teşekkür eder başarılar dilerim 🙂

İlk bölüm:

Diğer bölümler ve Başka bir şey kanal linki: https://goo.gl/K9FUFa

2 yorum yapılmış

  Takip ettiğim YouTube kanalları

  […] mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Çok ilham verici bir tarzları var. Daha önce aslında “Başka Bir Şey” başlığı ile paylaşmıştım kanallarını ama sonra ara verdiler. Fakat yeniden farklı […]

  18.09.2018, 16:43:50

  gojiberry kapsül

  Paylaşımlarınız çok güzel teşekkürler.

  04.02.2016, 19:44:42

Yorum yapın..

isim yerine gerçek isim ve soyisim yazılmadan yapılan yorumlar kesinlikle onaylanmıyor bilginiz olsun.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


%d blogcu bunu beğendi: